Posts weergeven met het label ontspanning. Alle posts weergeven
Posts weergeven met het label ontspanning. Alle posts weergeven

donderdag 22 juli 2021

Thuis in het Duincafé van Debbie Johnson

 

Een fijn boek voor de lezers van Sophie Kinsella, Katie Fforde, Marian Keyes en Sue Mcdonagh

Als Zoë’s beste vriendin Kate aan borstkanker overlijdt, staat Zoë’s leven plotseling volkomen op zijn kop. Ze krijgt de voogdij over Kates zestienjarige dochter Martha en moet opeens veranderen in een volwassen vrouw met verantwoordelijkheden. Ook Martha kampt met moeilijkheden en dreigt te ontsporen als tiener.
Zoë besluit samen met Martha naar een klein dorpje aan de westkust van Engeland te verhuizen, in de hoop dat de frisse zeelucht van Devon en het tragere tempo van het dorpsleven hen zal helpen Kates dood te verwerken.