Posts weergeven met het label serie. Alle posts weergeven
Posts weergeven met het label serie. Alle posts weergeven

donderdag 22 juli 2021

Thuis in het Duincafé van Debbie Johnson

 

Een fijn boek voor de lezers van Sophie Kinsella, Katie Fforde, Marian Keyes en Sue Mcdonagh

Als Zoë’s beste vriendin Kate aan borstkanker overlijdt, staat Zoë’s leven plotseling volkomen op zijn kop. Ze krijgt de voogdij over Kates zestienjarige dochter Martha en moet opeens veranderen in een volwassen vrouw met verantwoordelijkheden. Ook Martha kampt met moeilijkheden en dreigt te ontsporen als tiener.
Zoë besluit samen met Martha naar een klein dorpje aan de westkust van Engeland te verhuizen, in de hoop dat de frisse zeelucht van Devon en het tragere tempo van het dorpsleven hen zal helpen Kates dood te verwerken.

donderdag 8 juli 2021

De ijzige verloofde

Onlangs ben ik begonnen aan de Spiegelpassante-serie van de Franse auteur Christelle Dabos. Het eerste boek is De ijzige verloofde. Het boek viel me op door de intrigerende illustratie op de voorkant. Ik ben fan van boeken met een beetje magie, dus ben ik het gaan lezen en ik kan je zeggen: het is een leuke serie!

Het gaat over Ophelia die op de zwevende ark Anima woont. De aarde is eeuwen geleden letterlijk uit elkaar geknald en verspreid in het heelal bevinden zich nu scherven van die aarde, bevolkt door verschillende families met elk bijzondere gaven. Ophelia's familie kan objecten tot leven brengen. 

donderdag 11 maart 2021

Onder druk

Deze thriller van Robert Pobi begint met een grote aanslag in het Guggenheim Museum in New York. Meer dan 700 doden, terwijl het gebouw zelf nauwelijks schade heeft geleden. Pobi is niet van de kleine gebaren. Als het mis gaat, dan gaat het ook goed mis...

De FBI roept de hulp in van dr. Lucas Page. Page is astrofysicus, professor, voormalig FBI-agent en een rekenwonder. Hij kan grote hoeveelheden data binnen de kortste keren verwerken. En een plaats delict visualiseren alsof hij er zelf bij was. Al snel volgen er meer aanslagen en gaat Page op zoek naar de daders. 

maandag 27 februari 2017

De fluisterkelders

Ik had huiswerk dit weekend. Een boek lezen dat we misschien bij een nieuw scholenproject gaan gebruiken. Leuk huiswerk dus. Het werd De fluisterkelders, van Hans Kuyper. Of dit boek uitgekozen gaat worden, weet ik nog niet, maar ik wil er wel iets over zeggen. Want het intrigeerde me zeker. Een leven onder de grond, in kelders waar je moet fluisteren, verstopt voor alle camera's die iedereen in de gaten houden...